امروز:
يكشنبه - 22 تير - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

آتش سوزی در جنگل سوم شعبان دزفول مهار شد سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به آتش سوزی گسترده در جنگل سوم شعبان گفت: این آتش سوزی با تلاش ماموران آتش نشانی دزفول و اندیمشک، نیروهای ارتش و سایر دستگاه‌ها خاموش شد.

علی فرهمندپور روز دوشنبه افزود: حدود ساعت ۹ صبح امروز بخش کوچکی از جنگل سوم شعبان آتش گرفت که به سرعت مهار شد.

وی با اشاره به شعله‌ور شدن دوباره آتش از حدود ساعت ۱۳ امروز گفت: این آتش سوزی گستردگی بیشتری داشت لذا دستورهای لازم برای خاموش کردن آن به دستگاه‌های مربوطه داده شد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود: این آتش سوزی با کمک ماموران آتش نشانی دزفول و اندیمشک و همچنین نیروهای آب و فاضلاب و ارتش پس از حدود سه ساعت به طور کامل خاموش شد.

وی با بیان اینکه اکنون در محل آتش سوزی است و اوضاع را تحت کنترل دارد، گفت: آتش نشانان همراه با تجهیزات در محل آتش‌سوزی مستقر هستند تا درصورت زبانه کشیدن دوباره آتش آن را به سرعت خاموش کنند.

فرهمندپور با بیان اینکه این آتش سوزی به صورت غیرعمد و با توجه به گرمای هوا رخ داده است، اظهارداشت: این آتش سوزی تلفات جانی نداشته و کارشناسان در حال برآورد وسعت آتش سوزی و خسارت وارد شده به جنگل سوم شعبان هستند.

وی با قدردانی از همه نیروهای حاضر در عملیات اطفای آتش جنگل سوم شعبان افزود: بروز این نوع آتش سوزی‌ها با توجه به گرمای هوا و وجود برگ‌ها و شاخه‌های خشک زیر درختان طبیعی است.

جنگل سوم شعبان دزفول با ۱۰۰ هکتار مساحت از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری شمال خوزستان است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید