امروز:
جمعه - 24 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

رئیس بیمارستان امام‌خمینی آمل به جمع شهدای مدافع سلامت مازندران پیوست دکتر بهرام طهماسبی، رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) پس از دو هفته مبارزه با بیماری کرونا به جمع شهدای مدافع سلامت استان مازندران پیوست.

به گزارش حبیب خبر به نقل از خبرنگار ایرنا دکتر بهرام طهماسبی که از حدود چهارماه پیش ریاست بیمارستان امام خمینی (ره) آمل را برعهده گرفت بعد از گذشت دو هفته پس از ابتلا به ویروس کرونا و مبارزه با این بیماری ظهر امروز در سن ۵۰ سالگی دار فانی را وداع گفت و به جمع دیگر شهدای مدافعان جبهه سلامت این استان پیوست.

این عضو هیات علمی دانشکده پرستاری آمل دومین شهید مدافع سلامت آمل است و پیش از این نیز مهدی فرزانه بهیار بیمارستان امام خمینی به عنوان اولین شهید سلامت شهرستان آمل دعوت حق را لبیک گفت.

ویروس کرونا در استان مازندران سی‌ام بهمن ماه سال جاری با شناسایی دو بیمار در بابل شروع شد و براساس آخرین آمار رسمی تاکنون ١۰ نفر از کادر بهداشتی و درمانی دانشگاه  علوم پزشکی مازندران جان خود در راه خدمت به بیماران کرونایی از دست دادند و به جمع شهدای مدافع سلامت پیوستند.

براساس آمار هم اکنون یک هزار و  ۹۱۳ بیمار کرونایی در بیمارستان های دو دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل تحت درمان قرار دارند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید