امروز:
پنجشنبه - 16 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

توضیحات مدیرعامل آرامستان‌های اهواز درخصوص یک فرد فوت شده در خیابان
تصویر آرشیوی است

 مدیرعامل سازمان آرامستان‌های اهواز با اشاره به اینکه روز گذشته عوامل این سازمان یک جسد مجهول‌الهویه را از مرکز شهر اهواز جمع آوری کردند، گفت: در خصوص دلیل قطعی فوت این فرد هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست اما در این رابطه باید پزشک قانونی اظهارنظر کند.

به گزارش حبیب خبر، سیاوش محمودی پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا درباره شایعه مرگ این فرد در مرکز شهر اهواز به دلیل گرما و یا ابتلا به کرونا، اظهار کرد: در این باره نمی‌توان نظر قطعی عنوان کرد و با توجه به صورت‌جلسه انجام شده بین سازمان آرامستان‌های اهواز و نیروی انتظامی، جسد به پزشک قانونی منتقل شد تا دلیل مرگ مورد بررسی قرار بگیرد.

وی ادامه‌داد: روز گذشته شهروندان نیز با اورژانس تماس گرفتند و بعد از اینکه فوت این فرد تایید شد، عوامل این مرکز محل را ترک کردند.

مدیرعامل سازمان آرامستان های اهواز تصریح‌کرد: در چنین شرایطی شهرداری اقدام به جمع‌آوری افراد مجهول‌الهویه می‌کند و برابر قوانین جسد را در اختیار پزشک قانونی قرار می‌دهد و معمولا بعد از طی کردن فرآیندهای قانونی، طی دستور قضایی این سازمان اقدام به دفن جسد در باغ‌رضوان می‌کند.

محمد امین زرگر رئیس اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز همچنین در پاسخ به پیگیری‌های خبرگزاری ایرنا برای مشخص شدن دلیل فوت این فرد مجهول‌الهویه ، بیان داشت: اعلام دلیل فوت مربوط به پزشک قانونی است اما با توجه به تماس شهروندان، عوامل اورژانس در محل حاضر و بعد از اینکه متوجه فوت چند ساعته فرد شدند، مراتب را به شهرداری اهواز گزارش کردند.

بر اساس این گزارش، روز گذشته شهروندان اهوازی وجود یک جسد را در مقابل یکی از بانک های مرکز شهر اهواز(خیابان نادری) گزارش کردند که با تاخیر چند ساعته نسبت به جمع آوری آن از سوی عوامل مربوطه اقدام شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید