امروز:
پنجشنبه - 3 مهر - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

کشف ۱۴۱ کیلوگرم تریاک در خوزستان فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۱۴۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در اجرای طرح مبارزه با سوداگران مرگ در خوزستان کشف شد.

به گزارش حبیب خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده روز پنجشنبه اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه بی امان با سوداگران مرگ ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری عوامل انتظامی شهرستان های بهبهان و هندیجان با کار اطلاعاتی از انتقال سه محموله مواد مخدر مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس شهرستان بهبهان یک دستگاه خودرو سمند حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کرده و در بازرسی از این خودرو ۶۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سردار عباس زاده گفت: همچنین در ادامه این طرح پلیس شهرستان هندیجان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر را شناسایی و طی عملیاتی متوقف کردند.

وی بیان کرد: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی ۲۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: همچنین ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار اطلاعاتی یک دستگاه خودروی ۲۰۶ حامل مواد مخدر را در شهرستان اهواز شناسایی وطی عملیاتی آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار ۵۱ کیلوگرم تریاک کشف شد.

سردار عباس زاده اظهار داشت: در مجموع اجرای این طرح ۱۴۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف سه دستگاه خودرو توقیف و هفت قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

پیش از این نیز در دهم مردادماه فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری اعضای باند قاچاق موادمخدر صنعتی در خرمشهر با ۳۴ کیلوگرم شیشه خبر داد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید