امروز:
دوشنبه - 7 مهر - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

قتل-چاقو

مجرم سابقه دار که به بهانه خرید خودروی ۴ میلیاردی مرد فروشنده را در خانه‌اش به قتل رسانده بود، صبح دیروز دستگیر شد.

به گزارش حبیب خبر به نقل از روزنامه ایران، شامگاه جمعه ۲۱ شهریور خبر قتل مردی ۳۰ساله به‌نام سینا در خانه‌اش واقع در کیانمهر کرج به مأموران کلانتری ۱۴۳ اعلام شد. دقایقی بعد مأموران کلانتری در محل حاضر شده و با جسد مرد جوان در حالی روبرو شدند که از ناحیه گردن با ضربه کارد به قتل رسیده بود.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد مرد جوان در حالی که به شدت مجروح شده بود، خود را به خانه همسایه رسانده و از آنها کمک خواسته است اما قبل از رسیدن به بیمارستان جان باخته بود.

به دستور بازپرس الماسی، رئیس شعبه ۲۱ دادسرای کرج جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیم جنایی در ادامه تحقیقات دریافتند که مقتول روز حادثه تنها بوده و با مردی به‌نام سهراب برای فروش خودروی «لوتوس» خود که ۴ میلیارد تومان ارزش داشته، قرار ملاقات داشت. همچنین در بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه مقتول مشخص شد ساعتی قبل از قتل، مرد جوانی وارد خانه شده و دقایقی بعد نیز هراسان پا به فرار گذاشته است.

تیم ویژه‌ای از کارآگاهان جنایی برای کشف این جنایت مرموز تشکیل شد و با استفاده از دوربین‌هایی که در محل جنایت وجود داشت توانستند عامل قتل را شناسایی و سرانجام صبح دیروز متهم را دستگیر کنند.

سرهنگ نادر بیگی، رئیس پلیس استان البرز در این باره گفت: این متهم ۳۲ساله پس از دستگیری به جنایت خود اعتراف کرد اما بازجویی‌های بیشتر برای شناسایی انگیزه وی از این جنایت ادامه دارد. همچنین مشخص شد وی از زورگیران سابقه‌دار بوده است. فردی که واسطه این معامله بوده نیز دستگیر شده و تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید