امروز:
يكشنبه - 4 آبان - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

واکنش پلیس به انتشار کلیپ دزدیدن دختر جوان توسط راننده تاکسی اینترنتی

 معاون اجتماعی پلیس فتا توضیحی درباره زوایای اصلی ماجرا کلیپ منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اذیت و آزار دختر جوان توسط یکی از رانندگان شرکت تاکسیرانی اینترنتی ارائه کرد.

به گزارش روز یکشنبه حبیب خبر از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رامین پاشایی در تشریح این خبر گفت: با توجه به انتشار کلیپ «دزدیده شدن دختر جوان توسط  یکی از رانندگان اینترنتی» در فضای مجازی و ادعاهای مطرح شده توسط دختر جوان که ساکن تهران بود مبنی بر اینکه پس از ثبت سفارش به مقصد تعیین شده طی مسیر توسط راننده مورد اذیت، آزار و توهین قرار گرفته، موضوع در دستور کار این پلیس جهت رسیدگی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این باره با هماهنگی مقام قضائی راننده خاطی مورد شناسایی قرار گرفت و پس از احضار به پلیس فتا و تفهیم اتهامات وارده، وی منکر هر گونه ارتکاب موارد اتهامی شد و گزارش شاکیه را کذب اعلام کرد و از دختر جوان با عنوان «نشر اکاذیب، تهمت و افترا» اعلام شکایت کرد.

پاشایی گفت: با توجه به طرح شکایت از طرف راننده مربوطه و نظر به مستندات موجود، سیر مراحل قضائی، فنی و انتظامی در خصوص پیگیری پرونده به منظور مشخص شدن همه زوایای واقعه ادعا شده از سوی طرفین در پلیس فتا تهران بزرگ در حال رسیدگی است.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا خبر داد: با بررسی کارشناسان پلیس فتا در این خصوص، در چند روز آینده اطلاع رسانی از جزئیات این پرونده انجام خواهد شد.

وی یکی از اولویت های اصلی شرکت تاکسیرانی اینترنتی که در کشور مشغول به فعالیت هستند را نظارت و پایش مستمر رانندگان تحت اختیارعنوان کرد و از هموطنان خواست در صورت مواجهه با موارد مشابه و هر گونه تخلفات احتمالی موضوع را از طریق سایت رسمی پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir  و یا شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ به جهت پیگیری به پلیس فتا گزارش دهند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید