امروز:
شنبه - 21 تير - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

یکشنبه  شب رودخانه نفت در شهر اولین ها(مسجدسلیمان) که به پایتخت خاورمیانه معروف است جاری شد و به عللی آتش گرفت و دود سیاهی سراسر این شهرستان نفتی را- که گاهی از زمین هایش نقت می جوشد و در خیابان ها جاری می شود- در برگرفت.

دودی که با شعله های سرکش آتش همراه بود که حتا صاحبان دوربین های تصویربرداری هم از فاصله های زیاد جرات گرفتن فیلم و تصویر نداشتند!

- برادر ارجمند جناب آقای روحانی ریاست محترم جمهوری! چرا به پایتخت نفتی خاورمیانه سفر می نمی کنید؟! لااقل هم رودخانه نفت می بینید و هم شعله های سرکش آتش!

- جناب روحانی! باور کنید شما را جایی می بریم که فقط با دوربین فیلم برداری رودخانه نفت و آتشی را که در دل این رودخانه زبانه کشیده ببینید تا برای مردم این شهرستان محروم لااقل آهی از سر سوز و گداز بکشید و مرهمی باشد برای دل های زخمی آنان!

- آقای روحانی عزیز! می گویند: خودروهای آتش نشانی شب گذشته فقط تماشاگر آتش بودند؛ چرا که از پس این همه آتش نمی توانستند بر بیایند آن هم با امکانات ضعیفی که دارند!

- جناب روحانی! شب گذشته مغازه ی پارچه فروشی در مرکز شهر آتش گرفت. خودروهای آتش نشانی مثل دیگر تماشاگران موبایل به دست جز تماشاگری کاری از دست شان بر نیامد. ما که گفتیم با فقر امکانات نمی توان رودخانه آتش را خاموش کرد!

- جناب روحانی! اعضای شورای شهر در این گونه مواقع وقت پاسخ گویی به ماجراها را ندارند و آن ها هم باید مثل بقیه مردم تماشاگر باشند که ان شاا... بوده باشند!!

- برادر روحانی! برکناری فرمانداری که فقط آمار بازدید مدیران وارد شده به مسجدسلیمان را به مردم گزارش  می دهد؛ فایده ندارد باید او هم به صنف تماشاگران بپیوندد که امیدواریم این کار را کرده باشد!!

برادر ارزشی! شهر اولین ها در آمار خودکشی در کشور هم جز اولین هاست! نمی دانیم در این باره افتخار کنیم یا عزا بگیریم!  لطفن راهنمایی بفرمایید!!

-  آقای استاندار! بیش از ۲۰ روز است مردم مسجدسلیمان آب آشامیدنی خود را به سختی تامین می کنند. لطفن به جناب رییس جمهوری بفرمایید به شهر اولین ها که دست کمی از بخش غیزانیه ندارد هم توجه کنند! مرسی...

ایمان سعیدی+ بچه نفتون

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید