امروز:
چهارشنبه - 22 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

چند طرح عمرانی خدماتی در اندیمشک بهره برداری شد

 چند طرح عمرانی خدماتی شامگاه پنجشنبه در آیینی با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسوولان محلی  در شهرستان اندیمشک بهره برداری شد.

اهواز- حبیب خبر: "همان طور که در این عکس و دیگر عکس هایی که مربوط به افتتاح و کلنگ زنی و کلن انجام مراسم است می بینید، فاصله فیزیکی میان مسوولان رعایت نمی شود در حالی که همین مسوولان بارها و بارها بر ضرورت رعایت فاصله گذاری فیزیکی تاکید کرده اند!

به راستی چرا این عزیزان مسوول خود به حرف های خود عمل نمی کنند و فقط سلامتی را برای مردم می خواهند؟!

آقایان مسوول! لطفن اول خودتان فاصله های فیزیکی را در انجام مراسم رعایت کنید و بعد به مردم توصیه نمایید. اگر هم می ترسید که در مراسم در عکس قرار نگیرید؛ می توانید در فضای بزرگ تری مراسم را برگزار کنید و به عکاسان بگویید از فاصله دورتر عکس های خود را بگیرند. هر چند که برای یک مراسم کوچک افتتاح، لزومی به این همه مسوول آن هم در یک فضای کوچک نیست.

به هر روی من آنچه شرط بلاغ بود گفتم... چون که خودم مدت پنج ماه است که به گفته های شما مسوولان عمل کرده ام و در قرنطینه خانگی به سر می برم و فقط چهار بار از خانه بیرون زده ام آن هم سرجمع دو ساعت!"

*****

به گزارش ایرنا، استاندار خوزستان در آیین بهره‌برداری از این طرح ها بر لزوم تحول در زیرساخت های استان تاکید کرد و گفت: اولویت نخست ما اجرای طرح هایی است که با بهره برداری از آنها زمینه رفاه هرچه بیشتر مردم فراهم شود.
غلامرضا شریعتی همدلی و تلاش جمعی را در شتاب بخشی به توسعه استان مهم دانست و از تلاش مجموعه بهداشت و درمان در شرایط کرونایی قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه تلاش برای تحقق گام های عمرانی در خوزستان ادامه دارد، افزود: در این شرایط با آمادگی و تقویت توانمندی ها برای ارائه خدمات درمانی تلاش می شود.

 در این مراسم بخش‌ داخلی دو بیمارستان امام علی (ع) با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال افتتاح شد.
۱۳ تخت آی سی یو با تجهیزات کامل به بیمارستان اندیمشک افزوده و بهره برداری شد.
همچنین با اضافه شدن ۲۰ تخت به بیمارستان، ظرفیت آن به ۱۶۶ تخت رسید.
 طرح‌های آبرسانی امیرسیف و پایتخت گلزار نیز با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند.
با اجرای طرح های آبرسانی ۴۵ روستای بخش الوار گرمسیری با جمعیتی بیش از هشت هزار نفر از آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.

استاندار خوزستان در حاشیه این افتتاحیه ها با حضور در جمع پرستاران و کادر درمان بیمارستان اندیمشک از زحمات آنها قدردانی کرد.

بازدید از محل در دست اجرا سی تی اسکن جدید اندیمشک و بیمارستان بخش الوار گرمسیری از برنامه های جانبی سفر استاندار به اندیمشک بود.

شریعتی امشب در نشست بررسی پروژه های بهداشت و درمان اندیمشک، مشکلات این طرح ها را بررسی می کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید