امروز:
يكشنبه - 6 مهر - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

اهواز- حبیب خبر: مدرسه فوتبال یاران اهواز در مسیر ترویج ارزش های ورزش؛ از دو چهره تاثیر گذار ورزش در خوزستان قدردانی کرد.

مدیر و صاحب امتیاز مدرسه فوتبال و باشگاه فرهنگی ورزشی یاران اهواز، از خروجی های ناب دهه شصت فوتبال اهواز و خوزستان محسوب می شود.

هدف حاج "عباس منصوری" ترویج حسن اخلاق و منش های ارزشی ورزش بوده و هست و در کنار آموزش علمی فوتبال پایه به نسل جوان و آینده ساز  فوتبال خوزستان، اصرار در تلطیف قلوب اهالی ورزش و پیشکسوتان فوتبال  کرده است.

او در یک  حرکت پسندیده و ارزشمند به اتفاق همکاران خود با حضور در محل دفتر کار دو تن از مدیران تلاشگر و تاثیر گذار ورزش استان(دکتر محمود معزی معاونت سلامت و تندرستی ورزش اداره کل آموزش و پرورش خوزستان  و دکتر ابراهیم نصیری معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان) از توجه و نگاه مثبت و انگیزه ساز آنان در رشد ورزش پایه و دلگرمی و راهنمایی های داده شده آنان در اهدای یک تندیس نماد ارزشی ورزش تقدیر کرد.

به گزارش فیصل بالدی- مدیر رسانه وروابط عمومی مدرسه یاران اهواز، در این دیدارهای جداگانه، آقایان نصیری و معزی ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر و دست اندکاران مدرسه و باشگاه فرهنگی ورزشی یاران اهواز اعلام کردند: ورزش خانواده بسیار بزرگ و متشکل از انواع مختلف ایده ها و رفتارهای اخلاقی است؛ اما هدف مشترک ورزش و اهالی آن، باید حفظ ارزش های واقعی و ترویج سلامت روحی و جسمی و سجایای الگو ساز مرام پهلوانی باشد.

هم چنین دکتر نصیری در زمینه طولانی شدن تعطیلی مدارس فوتبال گفت: آغاز فعالیت مدارس فوتبال را پس آز رایزنی رسمی با ستاد کرونای استان و در صورت موافقت آن ستاد، اعلام خواهیم کرد. 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید