امروز:
جمعه - 9 آبان - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

شیب افزایشی ابتلا به کرونا در خوزستان
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان با اشاره به وضعیت قرمز برخی شهرهای استان، گفت: به تدریج شیب ابتلا به کرونا در خوزستان رو به افزایش است.

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایسنا، "رضا نجاتی" با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کروناویروس در خوزستان، اظهار کرد: در ماه‌های گذشته تعداد زیادی از مردم درگیر کرونا شدند، آمار مرگ و میر نیز بیشتر بود و تعداد زیادی از بیمارستان‌ها درگیر پذیرش بیماران مبتلا به کرونا بودند اما در زمانی که در وضعیت سفید قرار گرفتیم، آمار مراجعه به بیمارستان‌ها، موارد ابتلا و مرگ و میر و حتی بیمارستان‌های ویژه بیماران مبتلا به کرونا کاهش یافت.

وی افزود: با این وجود، در حال حاضر و با توجه به وضعیت کنونی، به تدریج شیب ابتلا به کرونا در خوزستان رو به افزایش است و اگر با این وضعیت پیش برویم، یقینا به شرایط ماه‌های گذشته برمی‌گردیم.

نجاتی با بیان اینکه مردم باید بیماری را جدی‌تر بگیرند، گفت: با اعلام وضعیت سفید مردم فکر کردند همه چیز تمام شده است و پروتکل‌های بهداشتی را کمتر رعایت کردند در حالی که یک مورد بیماری می‌تواند کل کشور را درنوردد. مردم به رنگ‌بندی توجه نکنند و از یک مورد بیماری در کشور هم ترس داشته باشند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید