امروز:
شنبه - 16 آذر - 1398
ساعت :

ورزش

گوناگون

اهواز- حبيب نيوز: "مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از تجهیز یکصد مدرسه شهرستان لالی به امکانات ورزشی خبر داد." اگرچه پايگاه خبري حبيب نيوز در اميدواري بسي نااميدي مي بيند كه مصداق آن را مي توان در عمل نكرد دولت باصطلاح تدبير و اميد ديد؛ اما باز كورسوي اميدي داريم كه از وعده تجهيز يك صد مدرسه لااقل يكي وفا بكند!
 
افشین حیدری به ايسنا گفت: با توجه به محرومیت شهرستان اندیکا و این‌که وزارت کشور این شهرستان را به عنوان محروم‌ترین شهر استان خوزستان معرفی کرده است، اداره کل ورزش و جوانان قصد دارد در راستای محرومیت‌زدایی و اجرای پروژه‌های عمرانی ورزشی در این شهرستان محروم، مدارس لالی را به امکانات ورزشی مجهز کند.
 
وی افزود: احتمالا تا هفته آینده با هماهنگی استاندار خوزستان که به ورزش نیز تاکید بسیاری دارد و نماینده و فرماندار لالی، یکصد مدرسه این شهرستان به امکانات ورزشی تجهیز خواهد شد.
 
وی ادامه داد: هدف از این کار توسعه ورزش همگانی و ایجاد فرصت ورزش برای دانش‌آموزان در این مناطق است. مطمئنا در این مناطق استعدادهای ورزشی خوبی وجود دارند که در آینده می‌توانند به ورزش استان کمک کنند.
 
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: پیش از این نیز ما تمامی مدارس حاشیه اهواز را به امکانات ورزشی تجهیز کرده بودیم که این اقدام برای اولین بار و با حضور استاندار خوزستان انجام شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید