امروز:
شنبه - 16 آذر - 1398
ساعت :

ورزش

گوناگون

خواب آلودگی، علت سانحه خونین جاده خرمشهر اهواز
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از کشته شدن هفت نفرو مصدومیت دو تن دیگر در یک حادثه ترافیکی در محور اهواز - خرمشهر خبر داد.
 
به گزارش حبیب نیوز، "علی تراب‌پور" اظهار کرد: در ساعت 2:22 دوشنبه (21 مردادماه) در تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان، خبر برخورد یک دستگاه پژو پارس و یک دستگاه اسپورتج در کیلومتر 10 جاده اهواز- خرمشهر اطلاع‌رسانی شد. 
 
او با بیان اینکه در پی این تصادف یکی از خودروها دچار حریق شد، افزود: با دریافت این گزارش تیم‌های امداد و نجات و اطفای حریق به سرعت و از نزدیک‌ترین ایستگاه عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند و به سرعت عملیات اطفای حریق و امداد و نجات را آغاز کردند.
 
تراب‌پور ادامه داد: متاسفانه در لحظه حادثه، هفت نفر از سرنشینان خودروها شامل دو مرد، دو زن و سه کودک جان خود را از دست دادند. همچنین در این حادثه دو نفر دیگر مصدوم شدند.
 
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش‌نشانان به وسیله تجهیزات تخصصی، دو مصدوم این حادثه را از درون کابین خودروها خارج کردند و برای مداوا به عوامل امدادی اورژانس 115 تحویل دادند.
 
اوتصریح کرد: پس از آن نیروهای عملیاتی این سازمان برای ایمن‌سازی مسیر و انتقال خودروها به حاشیه امن جاده برای عبور سایر خودروها اقدام کردند.
منبع: ایسنا
 

خواب آلودگی، علت سانحه خونین جاده خرمشهر اهواز

 

در گزارش دیگری رییس پلیس راه خوزستان گفت: تصادف دو خودرو سواری در جاده خرمشهر- اهواز به دلیل خواب آلودگی و خستگی راننده پژو پارس رخ داد، هفت نفر را به کام مرگ کشاند.

سرهنگ رضا دولتشاهی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: ساعت ۳:۲۰ دقیقه بامداد دوشنبه یک دستگاه خودروی پژو پارس که از خرمشهر به سمت اهواز در حرکت بود به دلیل خواب آلودگی به سمت چپ جاده منحرف شد و با یک دستگاه خودروی اسپورتیج تصادف کرد.

وی ادامه داد: به گفته اقوام راننده خودروی پژو پارس، این فرد تا دیر هنگام در یک مراسم حضور داشته و پس از آن باوجود خستگی به سمت اهواز حرکت کرده است.

دولتشاهی مکان این حادثه را در ۳۰ کیلومتری جاده اهواز – خرمشهر عنوان کرد و افزود: راننده خودروی استپورتیج نیز از مسیر اندیمشک درحال بازگشت به خرمشهر بود.

وی گفت: جاده اهواز به خرمشهر  در فصل تابستان به ویژه ساعات شب و بامداد کم تردد است از این رو تنها علت حادثه بی احتیاطی راننده بوده است.

در این حادثه هفت نفر از سرنشینان خودرو ها جان خود را از دست داده ( ۲ مرد ، ۲ زن و سه کودک ) و ۲ نفر دیگر مصدوم و به جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

پیش از این آتش نشانی اهواز زمان این حادثه را ۲:۲۲ دقیقه بامداد روز دوشنبه و مکان آن را ۱۰ کیلومتری جاده اهواز- خرمشهر عنوان کرده بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید