امروز:
شنبه - 26 مرداد - 1398
ساعت :

ورزش

اهواز- حبیب نیوز: مدیرکل هواشناسی خوزستان در حالی از گذشتن دمای خوزستان از 50 درجه آن هم در روز گذشته خبر می دهد که انگاری دمای هوای استان از اردی بهشت 98 تا کنون همیشه زیر 50 یا شاید هم زیر چهل یا اصلن زیر صفر باشد!!
 
محمد سبزه‌زاری به ایسنا خوزستان اظهار کرد: "آسمان استان تا ۲۴ ساعت آینده صاف تا قسمتی ابری خواهد بود. در این مدت در نیمه شرقی و شمالی گاهی رشد ابر، احتمال بارش پراکنده، رعد و برق و تندباد لحظه ای همراه با وزش باد و در نیمه غربی  در بعضی ساعات  همراه با وزش باد متوسط پیش‌بینی می‌شود."
در حقیقت تمام عوامل جوی را (از ابر و باد و مه و فلک و خورشید گرفته تا نانی که به زور به دست می آوریم با ‍‍پنیر بخوریم!) جناب سبزه زاری ردیف کرده و تحویل خبرنگار ایسنا داده و فقط از سیل و زلزله و آتش سوری خبری نداده است که در حقیقت باید از این بابت از او و همکاران اش ممنون و سپاسگزار باشیم که نگذاشتند دوباره استان مان درگیر سیل و زلزله و ستاد مدیریت های ایجاد بحران، ببخشید، ستاد مدیریت بحران شود!!
 
او افزود: "این وضعیت ناپایداری تا روز جمعه ادامه خواهد داشت. در این ایام وزش تندباد موقتی  به‌ویژه در نیمه غربی را خواهیم داشت که احتمال گرد و غبار موقتی و محلی دور از انتظار نیست."
 
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: "در شبانه‌روز گذشته گتوند با ۵۱.۵  و دزفول با ۲۷.۲ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم ترین و خنکترین نقاط خوزستان بودند. تغییرات دمای اهواز در این مدت بین 30.5 و 50 درجه سانتیگراد در نوسان بود."
 
گفتنی است: مطالب در گیومه از آن مدیرکل هواشناسی خوزستان است و مابقی از صاف صادق اهوازی. خداوند هیچ بنی و بشری را گرفتار زبان قلم این منتقد طناز نکند که جز دردسر، حرف خوشی برای زدن ندارد!

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید