امروز:
جمعه - 2 اسفند - 1398
ساعت :

ورزش

گوناگون

اهواز- حبیب نیوز: وقتی گفت و گوی رییس هیات فوتبال شهر حُر را خواندم دوست داشتم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و نیز نماینده و فرماندار شوش جلویم بودند تا سوال می کردم: عزیزان! مگر مجبورید وعده و قول می دهید اما نه پیگیری می کنید و نه عمل؟!
به خدا خجالت دارد ورزشکاران بیایند از از برق خانه‌های اطراف زمین چمن برای روشنایی این زمین‌‌ها استفاده کنند! پس شما چه می کنید؟!
آقای نماینده! انتخابات نزدیک است! مگر نمی خواهید دوباره نامزد شوید؟! پس چرا دست نمی جمبید؟!
آقای فرماندار! الوعده وفا!
آقای افشین حیدری! مدیرکل ورزش خوزستان! شما که نمی توانی مساله را حل کنی لااقل بیا صورت مساله را حل کن. لااقل کاری بکن که در انتخابات بعدی رییس هیات فوتبال شهر حر رای نیاورد تا وعده های سرخرمنی تان هم برملا نشوند. همین.
به گمانم بهتر است خوانندگان عزیز گفت و گو را بخوانند.
رییس هیات فوتبال شهر حُر گفت: دو سال پیش مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان به همراه نماینده شوش بازدیدی از زمین چمن شهر حر داشتند و قرار شد یکسری کارها را برای آماده سازی این زمین انجام شود ولی تاکنون هیچ کدام از وعده‌‌ها انجام نشده است.
"عبدالسید کثیر" باگله‌مندی از مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، به ایسنا اظهارکرد:  دو سال پیش آقای حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان به همراه نماینده شوش بازدیدی از زمین چمن شهر حر داشتند و باتوجه به این‌که آن زمان اعتبارات خوبی از سوی دولت به اداره‌کل ورزش و جوانان داده شده بود، مصوب شد زمین چمن شهر حر که در فضایی سه و نیم هکتاری واقع شده است، برای علاقه‌مندان به این رشته آماده شود.
وی افزود: مدیرکل ورزش خوزستان در این بازدید اعلام کرد: نور زمین چمن، نصب درب و فنس‌کشی را انجام خواهد داد که با تلاش‌های آقای حیدری که جای تشکر هم دارد، اعتباری مصوب و پس از یک سال نیز پیمانکار معرفی شد. این پیمانکار بخشی از کار را هم انجام داد اما باتوجه به این‌که پولی به او پرداخت نشد و اداره‌کل ورزش خوزستان به تعهدات خود عمل نکرد، دست پیمانکار برای انجام کار بسته شد و دیگر او را ندیدیم.
رییس هیات فوتبال شهر حُر گفت: پس از این نیز چندین بار به اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان برای ملاقات با آقای حیدری مراجعه کردم تا این‌که بالاخره یک روز او را دیدم و گفت: مبلغ دیگری برای این پروژه تخصیص داده‌ شده که به او گفتم ما این مبلغ را نمی‌خواهیم و همان مبلغ مصوب شده قبلی را برای این زمین هزینه کنید. حتی قرار شد که شخصی به نام آقای عبداللهی از معاونت عمرانی اداره‌کل ورزش خوزستان پیگیر کارها باشد و برای برآورد هزینه‌‌ها بازدیدی از زمین چمن داشته باشد که او این کار را انجام نداد.
وی با بیان این‌که من به صورت افتخاری کار می‌‌کنم و پولی هم دریافت نمی‌کنم، عنوان کرد: به هر حال دو سال از بازدید مدیرکل ورزش و جوانان از شهر حر می‌گذرد و هیچ کدام از آن قول‌هایی که داده بود، انجام نشده است. با کمک پیشکسوتان شهر حر و خیرین منطقه، یک زمین چمن دیگر هم آماده شده است و علاقه مندان به فوتبال در حال استفاده از این زمین‌ها هستند ولی شرمنده مردم شهر حر هستم زیرا از برق خانه‌های اطراف زمین چمن برای روشنایی این زمین‌‌ها استفاده می‌کنیم.
کثیر با بیان این‌که چرا مسوولان ما قول می‌دهند ولی به آن عمل نمی کنند؟ افزود: فرماندار شوش نیز دو بار قول داد که هشت پایه برق در حد روشن شدن پمپ‌های آب زمین چمن در نظر بگیرد که تاکنون این کار هم انجام نشده است و انتظار داریم فرماندار به وعده خود عمل کند.
وی عنوان کرد: شهرهای همجوار که آمار جمعیتی‌شان نسبت به شهر حر کمتر است اکنون از شرایط بهتری برای ورزش کردن برخودار هستند، در حالی که از همین شهر حر فوتبالیست‌های خوبی چون آل‌کثیر به لیگ برتر فوتبال معرفی شده‌اند.
رییس هیات فوتبال شهر حُر افزود:. انتظار داریم مسوولان حداقل به 30 درصد از قول‌هایی که می‌دهند، عمل کنند یا  حداقل جواب پیام‌ها و نامه‌های ما را بدهند. در حال حاضر تنها حامی ما، پیشکسوتان شهر حر و اعضای شورای شهر هستند که از آن‌ها تشکر می‌کنم.
 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید