امروز:
جمعه - 2 اسفند - 1398
ساعت :

ورزش

گوناگون

اهواز- حبیب نیوز: ده روز دیگر سال تحصیلی جدید شروع می شود اما دولت باصطلاح تدبیر و امید تا کنون هیچ تدبیری برای به کارگیری 16 هزار معلم که استان کم دارد نکرده است.دانش آموزان خوزستانی از مسوولان استانی و کشوری می پرسند: "چه گناهی کرده ایم که استان مان ۱۶ هزار معلم کم دارد؟! چرا باید مدارس دو نوبته شود و معلمان از صبح تا عصر تدریس کنند؟!"

به راستی که دم دولتمردان مان گرم که اگر همین تدبیر و امید را هم نداشتند معلوم نبود سرنوشت ملت به ویژه دانش آموزان خوزستانی به کجا می کشید!

تازه، دولت در 6 سال گذشته آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کرد که مردم به 45 هزار تومان های یارانه شان بیشتر نیاز پیدا کرده اند!

بابا این ول!! می شود خواهش کنیم ادامه رونق اقتصادی را در کشورهای همجوار انجام دهید که بیش از این ما خوزستانی ظرفیت پذیرش خدمت نداریم!!

لطفن خبر زیر را بخوانید:

سرپرست اداره آموزش‌وپرورش خوزستان در آستانه آغاز سال تحصیلی از کمبود 16 هزار معلم در استان خبر داد.

 مهدی رفیعی دهکردی اظهار کرد: از 76 هزار نفر کارکنان اداره آموزش‌وپرورش، 54 هزار نفر معلم هستند که در این میان کمبود 16 هزار معلم برای مدارس احساس می‌شود.
 
وی افزود: در نظر داریم با تعداد ساعات اضافی که به‌صورت غیرموظف به معلم‌ها می‌دهیم، کمبود حدود 6 هزار نفر جبران کنیم ولی با این وجود کمبود 10 هزار معلم همچنان بر جای خود باقی خواهد ماند.
 
رفیعی برای جبران کمبود معلم‌های امسال گفت: در نظر داریم با دو نوبته کردن مدارس و استفاده از مدارس در نوبت مخالف، از معلمانی که داوطلب هستند و تدریس در دو نوبت برای آنها مقدور است، استفاده کنیم.

منبع: ایلنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید