امروز:
يكشنبه - 18 خرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان در دیدار با رییس مجمع نمایندگان استان در مجلس گفت: ۷۱ درصد از مردم دشت آزادگان را زیر پوشش داریم که از طریق شعبه و دفتر رسمی کارگزاری شهرستان سوسنگرد به آنان خدمات این سازمان ارایه می شود.

به گزارش حبیب نیوز، سید محمد مرعشی در این دیدار ضمن تشریح اهم کارهای انجام شده گفت: در حال حاضر ۲۱۰۰ نفر مستمری بگیر و ۲۵۰۰ کارگاه فعال در حوزه عملکرد این شعبه را تحت پوشش داریم.

او افزود: سازمان تأمین اجتماعی با تکیه بر سرمایه های انسانی به عنوان مهم ترین ضریب راهبردی و با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و فناوری های نوین از طریق حضور پویا و اثربخش در فضای کسب و کار، خود را متعهد به شفافیت و پاسخ گویی و انجام بهنگام تعهدات قانونی ذی نفعان و صیانت از منابع و ارتقای ارزش ذخایر و سرمایه های بیمه شدگان ، کارفرمایان و مستمری بگیران می داند.

همچنین رییس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سازمان تأمین اجتماعی به واسطه بیشترین ارتباط با بدنه جمعیتی کشور گسترده ترین نهاد در عرصه بیمه های اجتماعی محسوب می شود. پوشش ۷۱ درصدی مردم دشت آزادگان به عنوان عضوی از خانواده بزرگ و تحت پوشش تأمین اجتماعی می طلبد تا به همین نسبت خدمات بیمه ای و درمانی قابل ملاحظه به آنان ارائه شود.

قاسم ساعدی با اشاره به ایجاد و تقویت زیر ساخت های توسعه ای تصریح کرد: قطعاً در کنار توسعه همه جانبه این شهرستان شاهد رشد کمی و کیفی خدمات بیمه ای به ویژه درمانی در منطقه دشت آزادگان خواهیم بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید