امروز:
دوشنبه - 7 مهر - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

معاون آموزش، پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: پس از دو روز تلاش و رقابت تنگاتنگ بين رقابت كنندگان مسابقات آزاد مهارت تست قطعات جوشکاری شده به روش چشمیVT ، نفرات برتر این دوره از مسابقات اعلام شد.

به گزارش وب سایت حبیب خبر، منصور زنگنه منش اظهارکرد: در دومین دوره مسابقات آزاد جوش  ابراهیم دهداری از مرکز آموز ش فنی و حرفه ای شهرستان آبادان، حسن خسروی حاجیوند از شهرستان مسجدسلیمان و جواد مراد زاده هفشجانی از استان چهارمحال و بختیاری موفق به كسب رتبه  اول تا سوم شدند.

او عنوان کرد: این مسابقات با همکاری پتروشیمی، انجمن جوش ایران  و با نظارت دفتر مسابقات ملی و بین المللی مهارت برنامه ریزی و اجرا می شود.

زنگنه منش عنوان کرد: این مسابقات با هدف شناسایی نخبگان مهارتی شاغل درصنایع ، معرفی افراد توانمند ماهر و متخصص این رشته و ارتقای کیفیت مهارت صنعت گران در روند رشد و توسعه صنعت اجرا شد.

وی بیان کرد: دومین دوره مسابقات آزاد مهارت بازرسی فنی قطعات جوشکاری شده به روش چشمی(( VT  با حضور ۳۰ شرکت كننده از سراسر کشور به ميزباني خوزستان  از یکم تا سوم بهمن ماه، در شهرستان مسجد سلیمان برگزار شد.

زنگنه منش در پایان خاطر نشان کرد: نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات جوایز نفیسی اهدا و برای سایر شرکت کنندگان گواهی نامه سطح صادر شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید