امروز:
شنبه - 25 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در نخستین همایش جبهه سوم انقلاب اسلامی در اهواز از مسوولان خواست با ايجاد محيط و شرايطی آرام، زمینه حضور حداكثري مردم را در انتخابات فراهم کنند.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی حبیب خبر، آیت الله دکتر محسن حیدری در همایش "حماسه بصیرت نیروهای انقلابی"- که بزرگان اقوام، عشایر، نخبگان، معتمدان جامعه بزرگ خوزستان و دیگر طیف ها و قشرهای انقلابی حضور داشتند- در سخنانی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بر ضرورت تکریم و تعظیم ملت ایران، توصیف انقلاب اسلامی  به‌عنوان یک نهضت بزرگ دینی، انقلابی ماندن، بازتاب انقلاب اسلامی در نظام بین‌الملل، اعتقاد به اصل «ما می‌توانیم» و تاکید بر دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کرد و  حضور حداكثري و رعايت آرامش و وحدت در جامعه را از شروط اساسي براي انتخابات برشمرد و گفت: سلامتي نظام و مشروعيت آن تا حدودي به سلامتي انتخابات بستگي دارد.

وی توجه ویژه به شرکت گسترده در انتخابات را یادآور شد و خطاب به حاضران در همایش گفت: حضور شما بزرگواران به تنهایی در انتخابات کافی نیست بلکه در اجرای حضور هرچه بیش تر مردم در پای صندوق رای به همه متوسلین و وابستگان توصیه و سفارش کنید.

آيت اله حيدري با درخواست از مسوولان براي ايجاد محيط و شرايطی آرام براي حضور حداكثري مردم در انتخابات، از قشرها و گروه هاي مختلف دعوت كرد مردم را براي حضور حداكثري ترغيب كنند تا نظام هر چه بيشتر استحكام يابد و در مقابل توطئه دشمنان بيمه شود.

در ابتدای این همایش دکتر ایل خاص مشاور و مسوول انتصاب های جبهه سوم انقلاب اسلامی خوزستان ضمن خیرمقدم به حضار به تبین نقشه راه و برنامه های جبهه سوم پرداخت.

گفتنی است: جبهه سوم انقلاب اسلامی در خوزستان در دی ماه امسال اعلام موجودیت کرد و احمد عامری دبیر جبهه، در سخنانی دفاع از ارزش‌های اسلامی، التزام عملی به ولایت فقیه و فصل الخطاب قراردادن سخنان امام خامنه ای، احترام و توجه به جایگاه روحانیت و مرجعیت، جوان گرایی در گام دوم انقلاب و توجه ویژه به جوانان و نگاه به آینده جامعه را از جمله اهداف جبهه سوم انقلاب اسلامی برشمرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید