امروز:
چهارشنبه - 22 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

ضرورت بهره‌برداری هر چه سریعتر از پروژه زندان جدید آبادان

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور از زندان مرکزی اهواز و نیز پروژه ساخت زندان جدید آبادان بازدید کرد.

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایسنا، محمدمهدی حاج محمدی،  که صبح امروز در رأس هیای از مسوولان بلندپایه سازمان زندان ها، به صورت از پیش اعلام نشده وارد خوزستان شده بود، به منظور بازدید از زندان آبادان، در محل پروژه ساخت زندان جدید این شهر نیز حضور یافت.

وی پس از بازدید از زندان مرکزی اهواز، راهی شهر آبادان شد و در بدو ورود به آبادان، با حضور در محل پروژه ساخت زندان جدید این شهرستان، از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد و با توضیح نظری سرپرست اداره کل زندان‌های خوزستان در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفت.

رییس سازمان زندان‌ها در پایان این بازدید با تاکید بر ضرورت ساخت زندان‌های جدید و انتقال زندان‌های فرسوده به بیرون از شهرها، ساخت پروژه زندان جدید شهرستان آبادان را راهکاری برای دستیابی به فضای مناسب تامینی و تربیتی در شهرستان آبادان دانست و بر ضرورت شتاب بخشی و بهره‌برداری هرچه سریع تر از این پروژه تاکید کرد. پروژه زندان جدید آبادان، به سبب کمبود اعتبارات و تامین قطره چکانی آن، بیش از ۱۴ سال به طول انجامیده است، ظرف دو سال گذشته اقدامات لازم برای شتاب بخشی به روند ساخت پروژه انجام پذیرفته است و این زندان امسال در فاز یک با ظرفیت ۵۰۰ نفر افتتاح خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید