امروز:
چهارشنبه - 22 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

امیری: خوزستان می‌تواند نقش مهمی در توسعه کشور داشته باشد

 معاون پارلمانی رییس جمهور گفت:" خوزستان قابلیت‌های بسیاری دارد و می‌تواند نقش تعیین کننده در توسعه کشور داشته باشد."

اهواز- حبیب خبر: البته جناب معاون حتمن می داند که خوزستان عمری است نقش تعیین کننده در توسعه کشور دارد و بیشتر از این دیگر نای نفس کشیدن ندارد ندارد و لازم است به قابلیت های دیگر استان ها هم- که بی شک برگرفته از منابع خوزستان است-  نگاه کرد تا بتوانند نقشی در توسعه کشور و هکذا رفاه اجتماعی و اقتصادی مردم داشته باشند و تمام نگاه شان روی منابع و قالیت های خوزستان زوم نکنند که این استان دین اش را به اسلام و انقلاب و کشور ادا کرده و مدت ها پیش می بایست مسوولان هم دین خود را به خوزستان و مردم نجیب و محرومش ادا می کردند که نکردند؛ در غیر این صورت خوزستان برای مردم بهشت بود که نیست. به راستی! کشور، در توسعه خوزستان و رفاه مردم چه نقشی داشته و دارد؟

به گزارش ایرنا، مجمع نمایندگان‌ خوزستان روز یکشنبه با حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهوری دیدار و گفت و گو کردند.

 نمایندگان خوزستان در این دیدار صمیمانه ضمن اعلام همکاری و همیاری نمایندگان این استان با دولت دوازدهم یادآور شدند: بنای نمایندگان مجلس یازدهم با توجه به شرایط کشور و تحمیل تحریم‌ها و همچنین بیماری کرونا حمایت دولت است.

مجمع نمایندگان خوزستان در این نشست ضمن طرح مسائل و مشکلات خوزستان خواستار استحضار رییس جمهور از مسائل و مطالب مطرح در این جلسه و رفع مشکلات توسط دولت شدند.

حسینعلی امیری در این دیدار ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیرخم با بیان این که خوزستان قابلیت‌های بسیاری دارد و می‌تواند نقش تعیین کننده در توسعه کشور داشته باشد گفت: بنده با توجه به این که ۹ سال خدمت پربرکت در خوزستان داشته ام با مشکلات این استان آشنا هستم.

وی تاکید کرد: حتما مشکلات و درخواست‌های شما را به رییس جمهور و وزرای ذی ربط انتقال خواهم داد.

معاون پارلمانی رییس جمهور همچنین ضمن تشریح مسایل و مشکلات و محدودیت‌های منایع به ضرورت هم افزائی دولت و مجلس برای فائق آمدن بر مشکلات تاکید کرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید