امروز:
يكشنبه - 18 خرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

مهدی تارتار

مسجدسلیمان- حبیب نیوز: "سرمربی تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان قرارداد خود را با این باشگاه به صورت یک طرفه فسخ کرد." یعنی این باصطلاح سرمربی که جز به پول نقد به هیچ چیز دیگری فکر نمی کند حتا مسوولان باشگاه نفت را هم قبول نداشت که بخواهد دو طرفه قرارداد را فسخ کند!

وقتی مسوولان باشگاه نفت مسجدسلیمان نشناخته و ندانسته به سراغ مربی های غیر خوزستانی می روند و آن ها هم طاقچه بالا می گذارند و قراردادهای میلیاردی می بندند و نگاهی به مربیان بومی در خوزستان نمی کنند باید هم تارِ تارتارها بر دست و پای شان تنیده شود تا یاد بگیرند که به هر نارفیقی اعتماد نکنند تا با سرنوشت یک تیم این گونه بی محابا بازی نشود و روحیه آنها خدشه دار نشود.

به راستی مسوولان باشگاه نفت مسجدسلیمان و نیز مسوولان ورزش استان و دیگر مسوولان خوزستان چه حرف های به درد بخوری برای زدن دارند تا مردم بشنوند و تایید کنند؟! جز این که به کارخرابی خود اعتراف کنند و از مردم خوزستان به ویژه مسجدسلیمانی ها عذر خواهی کنند. این درحالی است که مسوولان باشگاه هنوز دارند به تارتار التماس می کنند که برگردد! لطفن کمی غرور داشته باشید و این قدر عاجزانه التماس نکنید. مگر قحط المربی است؟!

***

به گزارش ایسنا، مهدی تارتار که چند روز پیش به دلیل مشکلات شخصی و همچنین مشکلات مالی باشگاه نفت‌مسجدسلیمان از هدایت این تیم استعفا داد، امروز نیز درخواست فسخ یک طرفه قرارداد خود را به سازمان لیگ اعلام کرد.

مسوولان باشگاه نفت که همچنان به بازگشت تارتار به مسجدسلیمان امیدوارند، در حال رایزنی با این مربی هستند تا بتوانند او را برای ادامه کار متقاعد کنند.

تارتار روز گذشته نیز در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرده بود که دیگر به مسجدسلیمان بر نمی‌گردد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (1)

  • امید شاه حسینی

    چهارشنبه 17 مهر 1398 - چهارشنبه, اکتبر 9 2019 8:43:06pm

    با سلام خدمت همه هواداران محترم نفت در این موضوع چند دلیل وجود دارد ۱- بستن قرارداد غیر حرفه ای با این مربی ۲- حتی تیمهای متمول لیگ برتری تا اینجای فصل بالاترین پرداختی که به کادرفنی و بازیکنانشان دارند حداکثر سی درصد که آنهم شاید دو یا سه تیم باشند ۳- آیا تیمی که مسئولینش میدانستند مشکلات مالی زیادی دارند به چه حقی چنین قرارداد سنگین و غیر حرفه ای با مربیش میبندد ۴- آیا در شرایط فعلی مسئولین نفت توجیهی برای این مشکل بوجود آمده دارند چه کسی پاسخ هواداران فهیم و محترم تیم نفت را میدهد