امروز:
شنبه - 25 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

امدادرسانی به مناطق در محاصره برف خوزستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: امدادرسانی به مناطق برفگیر خوزستان به صورت هوایی و زمینی در حال انجام است.

علی خدادادی گفت: در برخی از شهرستان‌های شمال و شمال شرق خوزستان بارش برف باعث مسدود شدن راه های روستایی و اختلال در زندگی روزمره مردم شده است.

وی افزود: به همین منظور با امداد هوایی و زمینی اقلام مورد نیاز برای اهالی این مناطق در حال ارسال است.

 

*امدادرسانی هوایی به مناطقی از دزفول و اندیکا

خدادادی بیان کرد: با امداد هوایی اقلام مورد نیاز برای مردم روستاهای احمد فداله و مودو از توابع شهرستان دزفول و مردم روستاهای وارگه، بردتازه، وارگه سبز تازه و وارگه خله تازه از توابع شهرستان اندیکا که در محاصره برف هستند ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه در این عملیات به ۴۵ خانوار در این مناطق امدادرسانی شد ادامه داد: این اقلام شامل مواد غذایی یک ماهه، بسکوییت، پتو، موکت و آرد است.

*ادامه امدادرسانی در منطقه تاراز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد:: یکی از مناطق گردشگری خوزستان که در محاصره برف قرار گرفته منطقه تاراز از توابع شهرستان اندیکا است که امدادرسانی در این منطقه به مسافران  همچنان در حال انجام است.

وی گفت: روز سهشنبه هفته جاری به سرنشینان ۲۱ خودرو گرفتار در برف و کولاک در لین منطقه شامل ۷۳ نفر مسافر امدادرسانی شد و مسافران در پایگاه امدادی این منطقه اسکان داده شدند.

خدادادی با اشاره به اینکه این امدادرسانی پنج ساعت به طول انجامید افزود: امدادرسانی به این مناطق همچنان ادامه دارد.

مناطقی از شمال و شمال شرق خوزستان از جمله ایذه، باغملک، اندیکا، لالی و دزفول در ۲۴ ساعت گذشته شاهد بارش برف بود.

روز چهارشنبه ۲۳ بهمن مدارس ۶ منطقه از خوزستان به دلیل بارش برف و سرمای شدید تعطیل اعلام شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید