امروز:
شنبه - 25 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

 
 
در پی بارش برف سنگین در استان گیلان "محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ضمن معرفی نماینده ویژه برای رسیدگی به مشکلات، به تمام دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه دستور داد تمام توان خود را برای یاری رساندن به مردم به کار گیرند .
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی حبیب خبر، با دستور شریعتمداری، "حجت میرزایی" معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده ویژه وزیر برای رسیدگی به مشکل های مردم گیلان معرفی شده است . 
در دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است:  هم زمان با بارش های شدید برف و یخبندان، مردم عزیز گیلان با مشکلات فراوانی روبرو‌ شده اند. برخی از اقدامات مربوط به مسوولان زیربنایی نظیروزارتخانه های  نفت، نیرو،  راه وشهرسازی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، هلال احمر و ...درحال انجام است اما بسیاری از اقدامات و خدمات  در کمک رسانی  به مسوولان محلی از طریق سازمان های زیر مجموعه وازرت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید به مردم ارایه شود . 
شریعتمداری تمام معاونان این وزارتخانه و روسای سازمان های تابعه را موظف به همکاری برای رفع مشکلات مردم گرفتار در برف استان گیلان کرده است . 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید