امروز:
سه شنبه - 24 تير - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

درخشش تکواندوکاران خوزستانی در مسابقات آنلاین پومسه کشور

 مسوول روابط عمومی هیات تکواندو خوزستان گفت: ورزشکاران استان در رقابت‌های مجازی و غیرحضوری تکواندو کشوری موفق به کسب سه نشان رنگارنگ شدند.

به گزارش حبیب خبر، "احمد اناری" روز یکشنبه به  ایرنا گفت: نخستین دوره مسابقات غیرحضوری و آنلاین پومسه کشوری در گروه مردان و زنان، با حضور ۸۰۰ ورزشکار روز یازدهم خردادماه به پایان رسید که ورزشکاران استان موفق به کسب یک نشان طلا، یک نقره و یک برنز شدند.

وی افزود: این مسابقات با عنوان جام بزرگ مهربانی در راستای اجرایی کردن طرح پویش "دست‌های خدایی" برگزار شده و تمامی درآمد حاصل از این رقابت‌ها صرف خانواده‌های تکواندوکار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می‌شود.

در پایان این رقابت‌ها زهرا منصوری‌کیا در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال به مدال طلا دست یافت، همچنین مهسا عیسی‌وند در همین رده سنی به نشان نقره رسید و امیررضا سلمانی‌فرد دیگر ورزشکار استان در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال نشان برنز رقابت‌ها را از آن خود کرد.

مسئول روابط عمومی هیات تکواندو خوزستان عنوان کرد: در سال جاری چندین مسابقه و برنامه ورزشی داشتیم که به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شد. امیدواریم در سال جاری ورزشکاران بیشتری از استان به تیم‌های ملی راه یافته و مقام‌های بسیاری به ارمغان آورند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید