امروز:
دوشنبه - 16 تير - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

کاراته خوزستان به وحدت و همدلی نیاز دارد

 سرپرست دبیری فدراسیون کاراته گفت: این رشته در خوزستان پتانسیل بالایی دارد و می‌تواند جایگاه واقعی‌اش را کسب کند ولی تنها به همدلی و وحدت رویه نیاز دارد.

به گزارش حبیب خبر، "وحید مومنی" در مجمع انتخاب رئیس هیات کاراته خوزستان که روز، هفدهم خردادماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: ان‌شاءالله با وحدت و ایجاد همدلی در کاراته خوزستان، قطار در حرکت را به سرانجام برسانیم.

وی بیان کرد: از دوستانی که در این مجمع کاندیدا بودند نیز درخواست دارم، نقطه نظرات خود را در اختیار رئیس جدید هیات کاراته خوزستان بگذارند و به او کمک کنند تا با همدلی بتوانیم این رشته را در خوزستان توسعه دهیم.

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته گفت: این رشته در خوزستان پتانسیل بالایی دارد و می‌تواند جایگاه واقعی‌اش را کسب کند ولی تنها به همدلی و وحدت رویه نیاز دارد. خدا را شکر مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز همراه با رشته کاراته است. همچنین هیات خوزستان باید با فدراسیون همکاری متقابل داشته باشد.

وی عنوان کرد: انسجام، همدلی، دعوت از پیشکسوتان، ایجاد زیرساخت‌های لازم و آموزش از مواردی هستند که در توسعه کاراته خوزستان نیاز بوده و رئیس جدید هیات نیز باید به آن‌ها توجه کند. ضمن این‌که رئیس هیات باید برنامه‌های آموزشی را در اولویت کار خود قرار دهد تا کاراته خوزستان در بخش قهرمانی به توسعه برسد.

مومنی خاطر نشان کرد: از رئیس جدید هیات می‌خواهم از ظرفیت‌ها استفاده کند و از دوستان نیز می‌خواهم کدورت، نفاق و دورویی را از کاراته خوزستان دور کنند. باز هم تاکید می‌کنم آموزش می‌تواند به رساندن کاراته خوزستان به جایگاه واقعی‌اش کمک کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید