امروز:
چهارشنبه - 18 تير - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

نفت، یکی از تکیه‌گاه‌های محکم ورزشکاران خوزستانی است

 رییس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به کاهش بودجه تیم‌های نفتی، گفت: تیم‌های نفتی، یکی از تکیه‌گاه‌های محکم ورزشکاران خوزستانی هستند و متاسفانه انگار وزیر نفت عزم خود را جزم کرده است که در این سال آخر تمام روال طبیعی کارها را در تمام حوزه‌ها از جمله ورزش بر هم بزند.

سیدکریم حسینی در نخستین جلسه شورای ورزش خوزستان در سال ۹۹ که شامگاه هفتم تیرماه در استانداری برگزار شد، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: فضاهای ورزشی موجود مثل خانه‌های ما در حوزه ورزش است و واقعا در بازدیدی که از ورزشگاه غدیر اهواز داشتیم، با صحنه‌های بدی مواجه شدم و این که چرا به این روز افتاده است را نمی‌دانم و حتی تردید کردم که آیا واقعا آب سیل است که در این ورزشگاه تاکنون باقی مانده است یا خیر؟ به هر حال صحنه‌های بدی در این ورزشگاه ایجاد شده است که از مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خواستیم تا با توجه به قراردادی که منعقد شده است، حتما این فضا را تغییر دهد.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: چمنی که زمانی از آن به عنوان بهترین زمین چمن ورزشگاه ایران نام برده می‌شد و خود ورزشگاه نیز جزو پنج ورزشگاه برتر کشور است، اکنون به روزی افتاده است که جای تاسف دارد. البته تا زمانی که وضعیت ورزشگاه غدیر اصلاح شود، پیگیر وضعیت آن هستیم. در این زمینه مذاکراتی با مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان داشتیم تا بتوانیم یک ردیف بودجه پایدار برای این ورزشگاه و به نام ورزشگاه غدیر داشته باشیم. این که ورزشگاه را به صورت مقطعی در اختیار یک پیمانکار یا هیات بگذاریم، خوب نیست. ما قطعا به دنبال بودجه پایداری برای این ورزشگاه هستیم تا از این وضعیت خارج شود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس همچنین در خصوص کاهش بودجه تیم‌های نفتی، گفت: به عنوان نماینده مردم اهواز و رئیس مجمع نمایندگان استان باید بگویم، متاسفانه انگار وزیر نفت عزم خود را جزم کرده است که در این سال آخر تمام روال طبیعی کارها را در تمام حوزه‌ها از جمله ورزش، بر هم بزند. در بحث ورزش استان، یکی از تکیه‌گاه‌های محکم ورزشکاران خوزستانی، تیم‌های ورزشی تحت پوشش نفت است. این که آقای وزیر بیاید اینگونه رفتار کند، محل تردید است و ابهاماتی را برای ما ایجاد کرده است و قطعا در مجلس این مهم را دنبال خواهیم کرد و حتی اگر به سوال، تذکر و حتی استیضاح وزیر نفت هم بکشد، این موضوع را دنبال می‌کنیم.

وی افزود: متاسفانه علاوه بر ورزش در حوزه‌های دیگر نیز وزیر نفت به بدترین شکل در ماه‌های آخر فعالیت خود عمل می‌کند و اگر ببینیم وزیری خلاف مصالح کشور و استان و مصالح نفت عمل کند، قطعا باید با آن برخورد کرد. در هر صورت از راه‌های قانونی که وجود دارد، قطعا پیگیر کار هستیم و برخورد لازم را با او خواهیم کرد.

حسینی درباره مطالبه مردم خوزستان از وزیر نفت برای حمایت از ورزش نیز گفت: من به اتفاق دیگر نمایندگان مردم استان خوزستان این مطالبه را دنبال خواهیم کرد. ضمن این که موارد دیگری در مورد دکل‌های نفتی، مسائل کارگری و مسائل استخدامی در نفت را هم به شکل جدی دنبال خواهیم کرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید