امروز:
چهارشنبه - 18 تير - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

پاشازاده از تیم فوتبال شهرداری ماهشهر برکنار شدمدیرعامل باشگاه شهرداری ماهشهر گفت: مهدی پاشازاده به دلیل عدم حضور در تمرینات تیم با تصمیم باشگاه از سرمربیگری تیم برکنار شد.

غلامحسین قنواتی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در حالی که تمرینات تیم از چندین روز پیش آغاز شده است اما متاسفانه آقای پاشازاده به دلیل وجود کرونا در خوزستان، از حضور در تمرینات تیم ممانعت کرد که این موضوع ناراحتی باشگاه را به همراه داشت.

وی افزود: در این باره جلسه کمیته انضباطی باشگاه برگزار شد و از پاشازاده درخواست کردیم که در جلسه حضور پیدا کند اما از این موضوع خودداری کرد لذا تصمیم به برکناری این مربی گرفتیم.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ماهشهر افزود: این اقدام پاشازاده در شان فوتبال خوزستان و مردم ماهشهر نبود و ما از این بابت بسیار ناراحت هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که سرمربی جدید تیم چه موقع تعیین می شود گفت: سعی می کنیم ظرف ۲۴ ساعت تکلیف سرمربی جدید تیم را مشخص کنیم.

به گزارش ایرنا تیم شهرداری ماهشهر در حال حاضر با کسب ۳۰ امتیاز در مکان سوم گروه دوم رقابت های لیگ دسته ۲ کشور قرار داشته و شانس صعود به لیگ یک را دارد.  

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید