امروز:
چهارشنبه - 22 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

سراج: مسئولیت شکست تیم با من است

سرمربی صنعت نفت آبادان معتقد است تیمش روی یک غافلگیری و همیچنین یک اشتباه فردی به تراکتور باخته است.

بهنام سراج سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از شکست برابر تراکتور در نشست خبری حضور یافت و اظهار کرد: از مردم آبادان بابت نتیجه‌ای که گرفتیم عذرخواهی می‌کنیم. من اهل بهانه آوردن نیستم اما بازیکنان ما خسته بودند و با این حال تلاش خود را کردند.

وی ادامه داد: تیم ما ضد فوتبال بازی نکرد اما این تراکتور بود که توانست از موقعیت‌های خود استفاده کند و بتواند با برد برابر ما بتواند موقعیتش در جدول را بهبود ببخشد. ما ۲ بازی پشت هم در آبادان داریم که امیدواریم با کسب آن ۶ امتیاز بتوانیم دوباره به کورس برگردیم. همیشه گفتم که مسئولیت باخت با من است و شیرینی پیروزی برای شاگردانم است.

سراج افزود: در نیمه اول روی اشتباه فردی گل خوردیم و برنامه ما این بود که ابتدا گل نخوریم و سپس روی ضد حمله‌ها به دنبال گلزنی باشیم. سعی کردیم در نیمه دوم با تغییر سیستم نتیجه را برگردانیم اما روی غافلگیری گل خوردیم. تراکتور هم در دفاع عالی بود و نگذاشت که کارها طبق خواسته ما پیش برود.

سرمربی صنعت نفت آبادان در پایان گفت: مشکل خاصی در میزبانی تیم حریف نبود و پروتکل‌ها هم تا جایی که می شد رعایت شده بود و ناراحتی من تنها از نتیجه بازی بود. هنوز چیزی برای ما تمام نشده و به دنبال پیروزی در ۲ بازی آینده خود هستیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید