امروز:
چهارشنبه - 22 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

پیشکسوت فوتبال خوزستان درگذشترییس اداره ورزش و جوانان ایذه گفت: "البرز کیانی" از پیشکسوتان با اخلاق فوتبال خوزستان و شهرستان ایذه دار فانی را وداع گفت.

کوروش احمدی یکشنبه گفت: کیانی ساعتی پیش به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

وی افزود: مرحوم کیانی بنیانگذار باشگاه شاهین ایذه بود و از قدیمی‌ترین فوتبالیست‌های ایذه به شمار می‌رفت که خدمات شایانی به ورزش ایذه و خوزستان ارائه دادند.

رییس اداره ورزش و جوانان ایذه از اقشار مختلف مردم خواست کرونا را جدی بگیرند و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند تا شاهد ریشه کنی این بیماری باشیم.

عبدالنبی ویسی تبار پیشکسوت ارزنده و مربی سازنده و با اخلاق فوتبال خوزستان نیز تیرماه امسال درگذشت.

سعید اسمار از دیگر پیشکسوتان فوتبال خوزستان نیز روز جمعه ۱۶ خردادماه امسال به دلیل ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد. وی یکی از مربیان سازنده این رشته در کشور بود و ورزشکاران بسیاری را به فوتبال کشور معرفی کرد.

تاکنون ۲۴۰ هزار و ۴۳۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۶۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جان باختگان کرونا در کشور به ۱۱ هزار و ۵۷۱ نفر رسید.

پایگاه خبری- تحلیلی حبیب خبر، درگذشت زنده یاد "البرز کیانی" از پیشکسوتان با اخلاق فوتبال شهرستان ایذه و خوزستان را به جامعه ورزشی کشور و نیز خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می گوید. روحش شاد و یادش گرامی باد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید