امروز:
جمعه - 17 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

عذرخواهی مدیرعامل فولاد از فلافل‌فروش‌های اهواز

مدیرعامل باشگاه فولاد درباره یک سوء تفاهم که باعث دلخوری مردم خوزستان شد، توضیح داد.

مدیرعامل باشگاه فولاد، پس از این که تیم استقلال مدعی شد، بازیکنان این تیم در دیدار با فولاد به کووید – 19 مبتلا شده اند، در مصاحبه ای عنوان کرد: "بازیکنان استقلال پیش از بازی با فولاد در یکی از کثیف ترین فلافل فروشی‌های اهواز سفارش فلافل داده‌اند و کرونایی شدن‌شان ربطی به بازی با فولاد ندارد".

به میان آمدن این حرف درباره فلافل های اهواز، دلخوری مردم اهواز را در پی داشت، و اکنون آذری عنوان می کند:با این صحبت خود قصد توهین به افرادی را که در این صنف مشغول به فعالیت هستند نداشت و هدفش دفاع از فوتبال خوزستان پس از ایجاد حواشی از سوی باشگاه استقلال بوده است.

سعید آذری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: من از هیچ مکان خاصی از فلافل فروشی های اهواز اسم نیاوردم و نکته جالب این است که وقتی در اهواز هستم، همراه با خانواده ام برای دو سه بار در هفته به فلافل فروشی های لشکرآباد می رویم و به بهداشت آن محل و شرافت مردم آن جا، ایمان کامل دارم. من دست این زحمت‌کشان را می بوسم و از آن ها بابت سوءتفاهم پیش آمده عذرخواهی می کنم.

وی با تاکید بر این گفته که در آن شرایط، هر آنچه عنوان کردم برای دفاع از فوتبال خوزستان بوده است، افزود: اما وظیفه خود دانستم از این قشر عزیز عذرخواهی و دلجویی کنم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: اما برای من جالب بود که هیچ کسی دفاع از فوتبال خوزستان را ندید و تنها به بحث فلافل توجه کردند. به هر حال باید تلاش کنیم کلیت کار را ببینیم و من هدفی جز دفاع از حق تیم فولاد نداشتم.

حبیب خبر: ان شاا... برای آقای آذری درس عبرتی شود که هر کسی باید در دفاع از حق تیم خود و نیز فوتبال خوزستان سینه خود را سپر کند نه این که شهروندان زحمت کش را سپر خود قرار دهد!

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید