امروز:
جمعه - 17 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

تلاش آبادانی ها برای ماندن در جمع مدعیان لیگ برتر

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته بیست و سوم لیگ برتر کشور از نساجی پذیرایی می کند.

در حالی هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال کشور در حال برگزاری است که تنها یکی از سه نماینده خوزستان در این هفته به میدان می رود زیرا دیدار فولاد – نفت مسجدسلیمان به دلیل ابتلا ۲۵ درصد از اعضای تیم فولاد به کووید – ۱۹ به تعویق افتاده است.

نفت آبادان – نساجی

به گزارش ایسنا، نفت آبادان با شکست برابر تراکتور در هفته بیست و دوم لیگ به بازی خانگی با تیم نساجی رسیده است. دیداری که باشگاه نساجی به دلیل وضعیت قرمز برخی از شهرهای استان خوزستان در پی شیوع کرونا درخواست برگزاری آن را در محل دیگری داشت، هر چند این موضوع واکنش مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان را در برداشت و او عنوان کرد، مگر خون تیم نساجی از ما رنگی تر است که چنین درخواستی را داشته است؟

صنعت نفت در لیگ نوزدهم علی رغم مشکلات مالی، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و همچنان از شانس کسب سهمیه آسیایی برخوردار است. البته باتوجه به شکست هفته قبل این تیم برابر تراکتور، کار شاگردان سراج برای رسیدن به سهمیه سخت شده اما این تیم در اندیشه برد مقابل نساجی است تا امیدش برای رسیدن به آسیا همچنان زنده بماند.

در آن سوی میدان نیز نساجی قرار دارد که در رده نهم جدول رده بندی جای گرفته است. برد در این دیدار باعث صعود نساجی ها در جدول نمی شود ولی ضمن این که روند بردهای این تیم تداوم پیدا می کند، می تواند به نساجی در پایان فصل برای قرار گرفتن در یک رده تک رقمی کمک کند.

صنعت نفت آبادان از ساعت ۲۱ امشب، ۲۱ تیرماه مزبان تیم فوتبال نساجی است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید