امروز:
جمعه - 24 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

سهمیه‌ای دیگر از ورزش خوزستان سوخت / این بار فوتبال ساحلی

سهمیه تیم فوتبال ساحلی جهان نژادیان آبادان در لیگ برتر کشور به استانی دیگر واگذار شد.

تیم فوتبال ساحلی جهانژادیان آبادان در سال های اخیر حضور خود در لیگ برتر کشور به دلیل مشکلات مالی و امکاناتی و نداشتن یک زمین استاندارد نتواسته بود نتایج خوبی کسب کند و همیشه نیز به سختی سهمیه تنها نماینده خوزستان در لیگ برتر حفظ شده بود.

به گزارش ایسنا، در نهایت نیز باشگاه جهان نژادیان که حمایت خوبِ مسوولان استانی و ارگان ها و شرکت ها را هم نداشت، در نهایت تصمیم گرفت سهمیه لیگ برتری خود را به تیم ملوان بندرگناوه واگذار کند.

عبدالله جهان نژادیان، مدیرعامل باشگاه جهان نژادیان آبادان در گفت و گو با ایسنا، این موضوع را تایید و اعلام کرد، این باشگاه سهمیه لیگ دسته دو کشور را خریداری کرده است.

قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور نیز برگزار شد و لیگ از ۱۹ مردادماه بدون حضور نماینده خوزستان آغاز خواهد شد.

در حالی این سهمیه از ورزش خوزستان خارج شد که پیش از این سهمیه های دیگری در رشته های مختلف از جمله تیم فوتبال از استان خارج شده بود و تیم های کشتی سینا صنعت ایذه، بسکتبال پتروشیمی ماهشهر و هندبال پتروشیمی مارون نیز منحل شده اند. این ها نشان می دهد ورزش خوزستان نیاز به مدیریت بهتری در بخش حمایت از تیم های لیگ برتری و لیگ یکی کشور دارد تا سهمیه هایی که به سختی و با سال ها تلاش به دست می آیند،  راحت از استان خارج نشوند. در پی کسب این سهمیه ها جوانان بسیاری از خوزستان آرزوها و اهداف زیادی در سر پرورانده بودند و حالا آن ها مانده اند با آرزوها و اهدافی که سرکوب شده اند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید