امروز:
پنجشنبه - 16 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

فعالیت‌های وزنه‌برداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود رییس هیات وزنه برداری خوزستان از فعالیت ۷۰۰ وزنه بردار حرفه‌ای در استان خبر داد و گفت: فعالیت‌های رشته وزنه برداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

به گزارش حبیب خبر، "سید علیرضا قریشی" روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: براساس نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا، تمرین تیم‌های وزنه برداری با رعایت پروتکل‌‎های بهداشتی در خوزستان آغاز شده و امید است نمایندگان استان در رقابت های لیگ برتر و قهرمانی کشور بهترین عملکرد را داشته باشند.

وی عنوان کرد: با توجه به نامه وزارت نفت، اجازه تیمداری به هر ۲ نماینده استان ( ملی حفاری و مناطق نفتخیز جنوب) داده شده و انتظار داریم بودجه خوبی در اختیار نمایندگان خوزستان قرار گیرد.

قریشی تجهیز هیات‌های شهرستانی را یکی از برنامه‌های هیات وزنه برداری خوزستان در سال جاری دانست و گفت: تمرکز بیشتری به بخش بانوان داریم و تلاش می‌کنیم وزنه برداری بانوان را در سطح استان گسترش دهیم البته برای تحقق این امر نیاز به همکاری همه جانبه است.

رییس هیات وزنه برداری خوزستان ادامه داد: با وجود اینکه وزنه برداری نزد بانوان یک رشته نوپا است اما در سال گذشته بانوان علاقه مندی جذب این رشته شدند و در حال حاضر بیش از ۸۰ وزنه بردار خانم در رده سنی نوجوانان تا بزرگسالان در حال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه توجه به رده های سنی پایه اولویت هیات استان به شمار می‌رود، گفت: سال گذشته لیگ‌های نونهالان، نوجوانان و جوانان استان با حضور بیش از ۳۰۰ وزنه بردار برگزار شدند که در نوع خود دیدنی بود.

قریشی افزود: خوشبختانه میل و علاقه به وزنه برداری در استان بیشتر شده و ما در سال جاری برنامه های مختلفی برای سنین پایه داشتیم که بیماری کرونا دست و بال ما را بست.

وی با اشاره به اینکه وزنه برداری خوزستان طی سال‌های اخیر همواره جزو سه استان برتر کشور است، افزود: سال ۹۸ به دلیل میزبانی‌های مختلف مسابقات کشوری و درخشش وزنه برداران استان در رویدادهای بین المللی، رتبه نخست برترین هیات را به خود اختصاص دهیم.

وی در خصوص وضعیت ایوب موسوی و حضور این وزنه بردار در المپیک گفت: ایوب در حال حاضر از شرایط خوبی برخوردار است و تمریناتش را به صورت انفرادی انجام می‌دهد اما باید دید که مسابقات گزینشی المپیک چه زمانی برگزار می‌شوند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید