امروز:
جمعه - 24 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

رشد 13 درصدی مدال‌آوری خوزستان در کشوربا ادامه برگزاری مجمع های انتخاباتی هیات های ورزشی باید در انتظار تغییراتی برای چند روز آینده در ورزش خوزستان بود.

به گزارش حبیب خبر، معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه اولویت اصلی ما برگزاری انتخابات هیات‌های ورزشی است، گفت: به‌زودی انتخابات هیئت‌های شنا، شمشیربازی و انجمن‌های ورزشی استان را برگزار می‌کنیم.

ابراهیم نصیری با بیان اینکه سرپرست هیات انجمن‌های ورزشی استان به‌زودی معرفی خواهد شد، افزود: اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گزینه پیشنهادی خود را به رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی کشور اعلام کرده است و در انتظار صدور حکم سرپرست جدید هیئت انجمن‌های ورزشی استان هستیم.

وی از برگزاری جلسه هدف‌گذاری با تمامی هیئت‌های ورزشی خبر داد و گفت: در تلاش هستیم با اجرای برنامه‌های کارشناسی شده، آینده بهتری را برای ورزش استان ترسیم کنیم.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان از زحمات حافظان سلامت در خط مقدم مقابله با کرونا تقدیر کرد و افزود: امیدواریم با کاهش شیوع ویروس کرونا در استان، ما نیز بتوانیم هرچه زودتر برنامه‌های اصلی خود را در امسال به صورت جدی پیگیری کنیم.

پیش از این نیما حاجی پور به مدت هشت سال ریاست هیات انجمن‌های ورزشی خوزستان را بر عهده داشت.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید