امروز:
جمعه - 24 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

حضور سه تیم خوزستانی در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور قطعی شد

دبیر هیات کشتی خوزستان گفت: حضور سه تیم از خوزستان در رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی کشور قطعی بوده و امیدواریم شاهد درخشش دوباره نمایندگان استان در این مسابقات باشیم.

به گزارش حبیب خبر، اسکندر عیسوند روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: در صحبت هایی که با مسوولان سه تیم آریو برزن بهبهان، فولاد اکسین و احتشام گستر اهواز داشتیم هر سه تیم برای حضور در رقابت های لیگ برتر اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی خوزستان را قطب اصلی کشتی فرنگی در کشور دانست و افزود: ظرفیت این رشته در استان به حدی است که اگر اسپانسر و حامی مالی وجود داشته باشد می توان شاهد حضور چند تیم خوزستانی در لیگ برتر بود.

دبیر هیات کشتی خوزستان بیان کرد: برای دومین بار شاهد حضور سه تیم از استان در رقابت های لیگ برتر هستیم که این موضوع نشان از حضور گسترده کشتی گیران خوزستانی در سطح کشور است.

وی با اشاره به اینکه رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی با اعلام سازمان لیگ در مهرماه سال جاری آغاز خواهد شد، گفت: این موضوع به شرایط کشور و شیوع بیماری کرونا بستگی دارد و امیدواریم هرچه زودتر این بیماری ریشه کن شود تا شاهد رویدادهای مختلف کشتی در سطح کشور باشیم.

عیسوند عنوان کرد: کشتی جزو ورزش های درگیر محسوب می‌شود و هنوز اجازه فعالیت آن از سوی ستاد مبارزه با کرونا صادر نشده است لذا کشتی گیران خوزستانی همچنان تمرینات خود را در خانه دنبال می‌کنند.

به گزارش ایرنا در رقابت های فصل گذشته لیگ برتر کشتی فرنگی کشور تیم سینا صنعت ایذه به عنوان نایب قهرمانی رسید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید