امروز:
دوشنبه - 7 مهر - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

حضور ۲ تیم خوزستانی در لیگ برتر هندبال بانوان و آقایان قطعی شدرییس هیات هندبال خوزستان از حضور قطعی  دو تیم خوزستانی در لیگ برتر هندبال آقایان و بانوان خبر داد.

به گزارش حبیب خبر، "سروش کجبافی" روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با وجود مشکلات فراوانی که داریم اما نگاه ویژه به حضور در رقابت های لیگ برتر داریم و هیچ گاه این فرصت را از بازیکنان جوان استان نمی گیریم.

وی با بیان اینکه خوزستان قطب هندبال کشور به شمار می رود گفت: پتانسیل بسیاری در استان وجود دارد که اگر روی آن ها سرمایه گذاری شود قطعا بهترین نتیجه را خواهیم گرفت اما در این باره به کمک مسوولان  به ویژه دستگاه های صنعتی استان نیاز داریم.

رییس هیات هندبال خوزستان درباره حضور تیم بهمن بهبهان در لیگ برتر بانوان گفت: با توجه به میزبانی شایسته سال گذشته لیگ یک بانوان و شایستگی تیم بانوان بهبهان، طبق هماهنگی انجام شده با استاندار و مدیرکل ورزش وجوانان خوزستان درخصوص حمایت از این تیم کاملا بومی، در درخواستی که از رییس فدراسیون داشتیم سهمیه لیگ برتر بانوان به هیات استان اختصاص یافت.

وی ادامه داد: تیم پرسپولیس بهبهان نماینده استان در مسابقات لیگ برتر آقایان به شمار می رود که از بازیکنان مستعد و جوان استان بهره می برد و امیدواریم در اولین فصل حضورش عملکرد درخشانی در رقابت ها داشته باشد. 

کجباف افزود: چندی پیش استاندار در خصوص اختصاص مبلغی به هیات استان، قول مساعد دادند و از آنجا که در دو هفته آینده باید قراردادهای بازیکنان را ثبت کنیم امیدواریم این مبلغ هر چه زودتر به هیات استان اختصاص یابد.

وی ضمن تشکر از حمایت های اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: حمایت های اداره کل موجب شد تا مجوز حضور دو تیم استان در لیگ را دریافت کنیم که یک کار بسیار ارزشمند است. ما دستگاه ها و شرکت های بسیاری در استان داریم اما اغلب آنها به تعهدات شان درباره ورزش عمل نمی کنند و این بزرگ ترین ضربه به ورزش خوزستان است؛ امیدواریم نمایندگان مجلس فکری به حال این موضوع کنند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید