امروز:
دوشنبه - 7 مهر - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

شغل و خدمت سربازی؛ از دغدغه‌های کشتی‌گیران خوزستانی

 دبیر هیات کشتی خوزستان گفت: بحث مالی تردد به اردوهای تیم‌ملی، بیکاری و نداشتن شغل و همچنین بحث خدمت سربازی از دغدغه‌های اصلی کشتی‌گیران خوزستانی است که امیدوارم مسئولان خوزستانی بتوانند در زمینه رفع این مشکلات قدم بردارند.

اسکندر عیسوند در حاشیه جلسه هم‌اندیشی اعضای هیات کشتی خوزستان با کشتی‌گیران استان- که روز (۲۴ شهریورماه) در محل هیات کشتی خوزستان برگزار شد- در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این کشتی‌گیران سرمایه‌های کشور و ایران هستند و شاید برای اولین بار باشد که چنین جلسه‌ای با حضور قهرمانان تشکیل می‌شود. وظیفه هیات است که پای حرف‌ها و مشکلات آن‌ها بنشیند و ان‌شاءالله در حد توان به این مشکلات رسیدگی خواهیم کرد.

 وی درباره عمده مشکلات کشتی‌گیران خوزستانی نیز گفت: کشتی‌گیران قهرمان، عمده صحبت‌های‌شان بحث مالی و تردد به اردوهای تیم‌ملی بود. ضمن این‌که بیکاری و نداشتن شغل و همچنین بحث خدمت سربازی‌شان از دیگر دغدغه‌های اصلی کشتی‌گیران استان بود که امیدوارم مسئولان خوزستانی بتوانند در بحث رفع مشکل شغل این کشتی‌گیران قدم بردارند و ما نیز از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

دبیر هیات کشتی خوزستان همچنین درباره وضعیت تیم فولاد اکسین خوزستان برای حضور در لیگ برتر، عنوان کرد:‌ اعضای هیات مدیره فولاد اکسین و مدیرعامل این شرکت قول حضور در لیگ را داده بودند اما بعد مشکلات داخلی برای تیم‌داری عنوان شد ولی پیگیر حضور این تیم در لیگ برتر هستیم و امیدواریم این دوستان مشکلات را حل کنند تا فولاد اکسین هم در لیگ شرکت کند. چیزی که امروز شنیدیم که البته نمی‌دانیم چقدر صحت دارد، این است که با حضور در لیگ برتر موافقت کرده‌اند و امیدوارم به همین صورت باشد. به هر حال اگر فولاد اکسین در لیگ برتر شرکت کند، قطعا از تیم‌های مدعی خواهد بود.

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایسنا، در این جلسه کشتی‌گیران به کمبودها و دغدغه‌های‌ از جمله تامین هزینه‌های تردد به اردوهای تیم‌ملی، شغل و خدمت سربازی پرداختند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید