امروز:
يكشنبه - 4 آبان - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

حق خوزستان را از فدراسیون کشتی بگیرید

 

 مدیرعامل باشگاه لیگ برتری کشتی احتشام گستر اهواز با بیان این که کشتی گیران ما به جای این که درس بخوانند به سمت ورزش آمدند اما متاسفانه هیچ کدام از آن ها حمایت نمی شوند، گفت: به قهرمان جهان ما حتی یک موتورسیکلت هم داده نمی شود.

کوروش لرستانی در نشست سیدکریم حسینی، نماینده مردم اهواز در مجلس با اعضای هیات کشتی خوزستان و ورزشکاران این رشته، اظهار کرد: برای حضور تیم احتشام گستر در لیگ برتر تیمی را تشکیل دادیم که بزرگ تیم ما ۱۶، ۱۷ سال سن دارد و با این شرایط می خواهیم با تیم ایران مالی کشتی بگیریم که نفرات آن ملی پوش هستند. البته ما به هیچ عنوان برای کسب سکو نمی جنگیم ولی مربی بزرگی به اسم نیکونهادحسینی را داریم که به فکر کشف استعدادها است.

به گزارش حبیب خبر به نقل از ایسنا، وی خطاب به نماینده اهواز گفت: کشتی گیران ما به جای این که درس بخوانند به سمت ورزش آمدند اما متاسفانه هیچ کدام از ورزشکاران ما حمایت نمی شوند. البته رضازاده در وزنه برداری، قهرمان جهان می شود و کلی درآمد نصیب او می شود و بلوار به نام او نامگذاری می کنند ولی بعد به قهرمان جهان ما در خوزستان یک موتورسیکلت هم داده نمی شود.

مدیرعامل باشگاه لیگ برتری کشتی احتشام گستر اهواز عنوان کرد: این که مربی ما پس از سال ها تلاش در خانه باشد و بیکار باشد، یعنی خوزستانی ها حامی ندارند. چرا در فدراسیون کشتی، خوزستانی ها صاحب کرسی نیستند؟

وی خطاب به عضو خوزستانی فراکسیون ورزش مجلس، گفت: تیم ملی از اسفندماه سال گذشته نه سفر خارجی و نه اردو داشته است و بعد فدراسیون به ما می گوید برای حضور در لیگ برتر باید ۳۵ میلیون تومان ورودی بدهید. در حالی که همیشه فدراسیون کشتی سفره دار بود اما اکنون رییس فدراسیون به صورتی کار می کند که شرایط مثل قبل نیست. آقای علیرضا دبیر در کشتی یک اسطوره هست ولی در مدیریت ضعف دارد زیرا فدراسیون را یک مغازه کرده است و می خواهد از همه چیز درآمد داشته باشد. لطفا به فدراسیون کشتی ورود کنید و حق خوزستان را بگیرید.

لرستانی ادامه داد: کشتی از نماینده خود در مجلس انتظار حمایت دارد و از این که از فولاد اکسین برای تیم داری در لیگ برتر حمایت کردید نیز از شما تشکر می کنم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید