امروز:
جمعه - 2 اسفند - 1398
ساعت :

ورزش

گوناگون

یک خوزستانی سرمربی تیم فوتبال مجیس عمان شد

 عباس لطیفی پیشکسوت و مربی خوزستانی به عنوان سرمربی تیم فوتبال نوجوانان مجیس عمان انتخاب شد.

لطیفی روز شنبه در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا بیان کرد: پس از توافق با مسئولان تیم فوتبال مجیس عمان، هدایت تیم نوجوانان این باشگاه را بر عهده گرفتم. وی گفت: تعامل خوبی بین کادر فنی و باشگاه صورت گرفته و امیدوارم بتوانیم بهترین نتیجه را در لیگ برتر عمان کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان مجیس عمان با اشاره به اینکه بازی ها در ۲ مرحله برگزار می شود افزود: اولویت باشگاه صعود به مرحله بعد است و در ادامه برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کنیم.

وی گفت: مسابقات لیگ عمان از ابتدای مهر آغاز می شود و سعی می کنیم بازیکنان مستعد عمانی را شناسایی کرده، تا با یک تیم قوی روانه مسابقات شویم.

به گزارش ایرنا لطیفی سابقه بازی در تیم های منتخب خوزستان، بهمن کرج، صنعت نفت آبادان، پگاه گیلان، آلومینیوم هرمزگان و شهرداری بندر عباس را در کارنامه دارد.

همچنین وی در تیم های استقلال اهواز، فولاد خوزستان، نفت امیدیه، شهرداری بندرعباس، شهرداری ماهشهر، فریس اهواز، توفان اهواز و عادل اهواز سابقه مربیگری داشته است.

چندی پیش امین سبحانی دیگر مربی خوزستانی که سابقه ۹ سال مربیگری در تیم های پایه فولاد خوزستان را داشت به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان باشگاه مجیس عمان انتخاب شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید