امروز:
شنبه - 25 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان

 سرپرست تیم فولاد گفت: هم ما و هم استقلال بازیکن ملی‌پوش داریم و چه بهتر است که سازمان لیگ با دو باشگاه همکاری کند.

به گزارش حبیب خبر، سید محمد علوی درباره دیدار با استقلال، اظهارکرد: نمی‌دانم چه اصراری است که این بازی روز جمعه این هفته انجام شود؛ هم ما و هم استقلال، بازیکن ملی‌پوش در تیم امید داریم و خواهان این هستیم که بازی به روز دیگری موکول شود. دیدار استقلال در آسیا یک بازی ملی محسوب می‌شود و فکر می‌کنم بهتر باشد با احتساب همه شرایط، این بازی به تعویق بیفتد، ما هم موضع خود در قبال این بازی را پیش از این گفته بودیم.

وی ادامه داد: یک سوال مهم این است که چرا باید تاوان نتایج تیم‌ملی‌ امید در انتخابی المپیک را ما بدهیم؟ ما سه بازیکن (عارف آقاسی، سینا زامهران و مجتبی‌نجاریان) در تیم‌ملی امید داریم که هر سه آن‌ها در ترکیب تیم اصلی فولاد هستند. سینا زامهران، خرید زمستانی ما بوده است که روی او حساب باز کرده‌ایم. این بازیکن نیاز به زمان دارد که با تیم ما هماهنگ شود و نمی‌شود همان روزی که در تیم حاضر می‌شود به صورت فیکس بازی کند.

علوی در ادامه افزود: ما در نیم‌فصل نخست مسابقات با همه برنامه‌ریزی سازمان لیگ موافقت کردیم و احترام گذاشتیم؛ هرگاه گفتند بازی کنید یا بازی نکنید، قبول کردیم و انتظار داریم که نگاه‌ها به تیم‌ها یکسان باشد. از سازمان لیگ نیز درخواست داریم که تاریخ بازی را به وقت دیگری موکول و این شائبه که نگاه‌ها برای تیم‌ها یکسان نیست را رد کند. باشگاه فولاد همیشه کمال همکاری با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را داشته و در این شرایط انتظار داریم که آن‌ها نیز به این درخواست ما جواب مثبت بدهند.

وی گفت: نمی‌دانم این چه نوع برنامه‌ریزی است؛ طبق برنامه سازمان لیگ ما باید پس از بازی با استقلال، ۱۴ روز دیدار نداشته باشیم و تمرین کنیم. تمام دوران بدنسازی و آمادگی بدنی بازیکنان ما سوخت می‌شود و فکر می‌کنم تیم ما بیش از تمام تیم‌های دیگر، زمان را از دست می‌دهد و باشگاه بزرگ فولاد متضرر بزرگ این ماجرا خواهد بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید