امروز:
سه شنبه - 14 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

سعید داورپناه

 بسکتبالیست تیم پالایش نفت آبادان گفت: اگر می‌خواهیم در رده دوم جدول لیگ برتر بمانیم، دیدار فردا مقابل شهرداری گرگان برای ما حکم مرگ و زندگی دارد.

سعید داورپناه درباره دیدار مهم این هفته پالایش نفت آبادان مقابل شهرداری گرگان، اظهارکرد: دیدار  (۲۱ بهمن) بازی خوبی است زیرا گرگان تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگ و خارجی خوبی در ترکیب دارد، ضمن این‌که دو سه بازیکن مصدوم‌شان هم به مسابقات برگشته‌ و یک بازیکن جدید نیز جذب کرده‌اند.

وی با بیان این‌که برای بازی فردا با گرگان خیلی خوب تمرین کرده‌ایم، افزود:‌ دیدار با گرکان واقعا برای ما مهم است و باید تلاش کنیم و ببریم. اگر می‌خواهیم در رده دوم جدول بمانیم، این دیدار برای ما حکم مرگ و زندگی دارد.

این بسکتبالیست درباره عملکرد پالایش نفت آبادان در فصل جاری لیگ نیز گفت: امسال ۷۰ تا ۸۰ درصد تیم تغییر کرد. در نیم‌فصل اول نیز چوب عدم هماهنگی‌مان را خوردیم و بازیکنان ما کم تجربه بودند. خدا را شکر نیم‌فصل دوم هماهنگ‌تر شدیم و تمرینات گروهی خیلی خوبی داشتیم. همه تلاش کردند و توانستیم به بردهایی دست پیدا کنیم و در مجموع تیم‌مان کامل‌تر شد.

وی با بیان این‌که باتوجه به این‌که امسال بازی‌ها بیشتر شده است به جوانان خیلی بیشتر فرصت بازی رسید، عنوان کرد: هر چقدر بازی‌ها بیشتر باشد و سالن‌ها نیز با کیفیت باشند، سطح لیگ هم بالاتر خواهد رفت. خود من از این‌که تعداد تیم‌ها بیشتر شود، استقبال می‌کنم. همچنین برخی تیم‌ها سالن با کیفیت ندارند و ان‌شاءالله سالن‌های خوبی در شهرها داشته باشیم زیرا این مهم نیز در بهتر شدن کیفیت مسابقات تاثیرگذار است.

داورپناه همچنین در مورد داوری‌ها، گفت: برای بازی‌های سنگین از دو داور خوب و یک داور کم‌تجربه استفاده می‌شود. هر داوری هم ممکن است که اشتباه کند. در مجموع نیز به نظرم قضاوت داوران تاثیری چندانی در روند مسابقه‌ای نداشته و داوری از روی قصد و غرض سوت نزده است. امیدوارم سال به سال لیگ پویایی، چه از نظر تیم و بازیکن و چه داور داشته باشیم.

وی در پاسخ به این‌ سوال که آیا امسال قهرمانی را برای پالایش نفت آبادان متصور هستید؟ عنوان کرد: کار خیلی سختی است زیرا تیم‌های دیگر خوب و دارای بازیکن خارجی هستند، ضمن این‌که خیلی بیشتر از ما هزینه کرده‌اند. من به هر تیمی که می‌روم، دوست دارم برنده باشیم و قهرمان شویم. بازیکنان‌مان نیز چنین هدفی را دارند. به هر حال اگر خیلی تمرکز داشته باشیم، کارهای بزرگی می‌توانیم انجام دهیم ولی تاکید می‌کنم کار برای قهرمانی سخت است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید