امروز:
يكشنبه - 19 مرداد - 1399
ساعت :

ورزش

گوناگون

انتصاب دو مربی جوان از دستیاری به سمت سرمربی آن هم در دو تیم بسیار مطرح استانی و کشوری را ضمن آن که باید به فال نیک گرفت بلکه تصمیم مدیران دو تیم نفت آبادان و استقلال خوزستان را باید الگو و گامی به سمت و سوی خودباوری سرمایه داخلی فوتبال خوزستان نامید.

اصرار فراوان اسکوچیچ در قطع همکاری با تیم نفت آبادان و کنار کشیدن  سهراب بختیاری از استقلال خوزستان بعد از جریانات به وجود آمده در دیدار استقلال خوزستان و آلومینیم اراک ، می توانست بحران ساز شود آما مدیران دوتیم بایک تصمیم بزرگ آرامش دهنده تیم شان شدند.

 تصمیمی که به اعتقاد بیشتر کارشناسان ورزشی فوتبالی سرشار از اعتماد به سرمایه داخلی است و در صورتی که این تصمیم مورد حمایت همه جانبه اهالی فوتبال خوزستان و به ویژه با صبوری و حمایت  هواداران دو تیم نفت آبادان و استقلال خوزستان،  همراه شود، مطمینن در آینده شاهد  سرور  و شکوه مجدد فوتبال خوزستان خواهیم  بود.

"بهنام سراج" جانشین اسکوچیچ شد و "امیر خلیفه اصل" جایگزین سهراب بختیاری زاده. دو مربی جوان- که روزگاری به عنوان مهاجم و گلزن اول در تیم های استانی و کشوری سکوهای ورزشگاه ها را به وجد می آوردند- اینک با به تن کردن ردای مربیگری فوتبال فرصتی طلایی برای بروز شایستگی و اثبات  توان فنی خود به عنوان سرمربی دریک تیم بزرگ را بدست اوردند.

هرچند، سراج و خلیفه اصل، مسیر بسیار سختی پیش رو خواهند داشت، اما آنها باید جسور و بدون دلهره گام بردارند.

این دو مربی جوان بومی نیازمند حمایت و دلگرمی و تشویق بیشتر هستند و نباید آنها را در این مسیر تنها گذاشت،  امیدواریم فوتبال خوزستان این بار با اعتماد و صبوری و دادن فرصت بیشتر به سرمایه های داخلی به مقصد خود برسد تا در آینده نزدیک باز هم شاهد طلوع خورشید موفقیت در فضای فوتبال خوزستان باشیم.

 پتانسیل و معادن بکر سرشار از استعدادهای درخشان فوتبال نیازمند حمایت، شجاعت و جسارت مدیران توانا آز جنس ورزش است. 

        سید مهدی ابوس

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید